Театралізована екскурсія “In vino veritas”

In vino veritas – театралізована екскурсія, про яку не тільки говорять і пишуть, але й показують по телевізору.

10 вересня ми повертаємося! Це захоплююча розповідь про історію напоїв, давні рецепти, посуд та предмети, пов’язані з виготовленням та традиціями споживання хмільних напоїв у різні епохи. У кожній залі музею розповідь доповнена театралізованими перформансами та інтерактивами!

Про слов’янський мед та питво диких кочовиків… Який напій козаки називали «добрим» і «красним»? Що пили на українських ярмарках і хто ж все таки отримав золоту медаль на виставці 1910 року, якщо завод Боте — срібну, а Дюмлер — бронзову…

Відповіді на всі ці питання лише під час екскурсії!

Обов’язковою умовою відвідування екскурсії є ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ за телефонами: 066 886 72 30 і 097 954 74 15 та наявність засобів індивідуального захисту.

10 вересня о 18.00, 19.00 і 20.00.

Ціна: 150 грн