Фестиваль фантастики “Дике Поле!” 2021

На жаль, ми вимушені перенести фестиваль фантастики “Дике Поле” на більш пізній час (ймовірно, на листопад). Згодом, будуть усі деталі.

А пам’ятаєте як в дитинстві біля багаття, або в напівтемній спальні , або у своєму таємному місці  ми розповідали один одному страшні історії?

А багато хто з нас і зараз любить насолоджуватися читанням смачної містичної, страшної або фантастичної книги, забравшись під плед або під ковдру.

Ми дивимося фантастичні, фентезійні і горор-фільми. Нас тягне вирватися з буденності, відкрити двері в Нарнію або потрапити на інші планети – нехай навіть за допомогою власної фантазії.

Так ось, Музей імені Д. Яворницького запрошує вас на фестиваль фантастики “Дике поле 2021”!

Фестиваль відбудеться наприкінці жовтня на кількох локаціях музею.

Лекції та панельні дискусії, виставки та вечірні екскурсії!

Слідкуйте за анонсами! Програма фестивалю буде озвучена найближчим часом.

Квитки в продажу з 12 жовтня у касі музею.

29 жовтня о 17:15 екскурсія “Яга Віївна”по першому поверху історичного музею.

30 жовтня о 18:00 екскурсія-пригода “Їх називали характерники”, зала №2 історичного музею. Ціна- 150 грн

30 жовтня  о 14:45 в музеї “Літературне Придніпров’я”. Cвітлана Мартинова і літературна бесіда “Роман “Під знаком цвіркуна” Віктора Савченка”. Попередня реєстрація за телефоном: 067 211 0543.

31 жовтня о 12:00 в рамках проєкту театралізована екскурсія “Гаррі Поттер та музейні реліквії”. Ціна – 150 грн

31 жовтня об 11:00 в музеї “Літературне Придніпров’я”. Олена Аліванцева. Літературна бесіда “Микола Гоголь та Микола Мізко. Діалог письменника і критика”. Попередня реєстрація за телефоном: 067 211 0543.
31 жовтня о 13:00 в музеї “Літературне Придніпров’я”. Анастасія Теплякова, Анастасія Шапошнікова Інтерактивна лекція-екскурсія “ЦЕ БУЛО ДАВНО-КОЛИСЬ, ЯК ЗМІЇ ПО ЗЕМЛІ ХОДИЛИ” до 170-річчя від дня народження І.Манжури. Попередня реєстрація за телефоном: 067 211 0543.