Музей на книжкових форумах-2021

Восени 2021 року історичний музей мав нагоду презентувати свою друковану продукцію на трьох книжкових фестивалях: Дніпро, Львів, Черкаси.

Під час книжкових форумів були продемонстровані друковані видання,як “старі”, так і 2021 року – 7-й том “Епістолярної спадщини академіка Д.І. Яворницького” і комікс за мотивами казок, зібраних Д.І. Яворницьким.

Під час трьох фестивалів вдалося побачити як “старих” друзів, так і знайти нових. Свої видання музею подарували: Кокотюха, Журавель, спілка мусульман України та ін. В свою чергу музей подарував свої видання: бібліотеці офіцерів (Львів), Черкаській міській бібліотеці,археологічному музею в Черкасах і ін.

Домовилися про презентацію своїх видань з мусульманами України, вірменською діаспопрою у Львові і журналістом Денисом Казанським. Ми дуже вдячні Вівчаруку та Фіть за нове місце на Черкаському книжковому форумі.