Чирич Вікторія Михайлівна (12.08.1969 – 31.10.2021)

31 жовтня 2021 року пішла з життя екскурсовод історичного музею Чирич Вікторія Михайлівна.

Вікторія Михайлівна народилася в Дніпропетровську в 1969 році в родині викладачів: Михайла і Людмили (пізніше всі троє в різні роки працювали в історичному музеї). 8-м класів закінчила в школі №67, а 9 і 10 в школі №71. Відразу ж після школи пішла працювати в музей (1 серпня 1986 рік).

В 1993 році закінчила ДНУ, отримавши диплом історика. Весь час працювала екскурсоводом на діорамі “Битва за Дніпро” і в історичному музеї.

Брала активну участь у багатьох музейних заходах (“Чисті джерела”, “Ніч музеїв”, музейні фестивалі тощо) і розробляла сценарії музейних занять.

35 років свого життя віддала історичному музею. Зарекомендувала себе, як старанний, відповідальний, безвідмовний у складних ситуація працівник. В нашій пам’яті вона залишиться як світла, життєрадісна людина, доброзичлива та позитивно налаштована.

Тужимо та пам’ятаємо.