Поки наш музей зачинено на період карантину, запрошуємо вас до Музей “Літературне Придніпров’я” у мандрівку українським фольклором.

24 грудня о 14:00 в музеї “Літературне Придніпров’я” на Майстер-клас “Могутні символи Різдва: як янгола, коника та півника люди уславляли” ви дізнаєтеся більше про тваринну символіку у нашому фольклорі та ознайомитеся із аутентичними текстами щедрівок та колядкок, що були поширенні на Дніпропетровщині на початку ХХ ст.

Окрім цього, кожен учасник заходу зможже виготовити власну іграшку за лекалом співробітниці музею Івана Гончара Ярослави Музиченко.

Вартість вхідного квитка на захід становить 50 грн.

Увага! Реєстрація на подію за телефоном 0967324603 є обов’язковою, оскільки кількість людей у групі є обмеженою (до 10 чоловік).