Музейний ярмарок “Науковий хенд-мейд” .

Цілих три дні музейного ярмарку у стінах ДНІМ!!!

Українські музеї сповнені скарбами! Звісно, коли ви прочитали перше речення, то напевне уявили Керносівського ідола, чумацький віз, портрети в важких рамах, а може дитячі іграшки початку ХХ ст. І так, звісно, ми дуже пишаємося своєю збіркою предметів старовини. Але розказати хочемо не про них!

Найбільшим здобутком музеїв є їхні працівники і працівниці, талановиті доповідачі, знані науковці та люди із золотими руками! І ці руки здатні творити не менші шедеври, ніж ті, що у вітринах! В цьому легко переконатися, якщо завітати до нашого Ярмарок “Науковий хенд-мейд” .

Як і на кожному ярмарку, у нас ви зможете купити цінні і сувеніри, зроблені руками наших майстринь і майстрів. ‼Але разом з тим вони для вас підготували цілу серію розповідей, лекцій, майстер-класів. Крім музейників на вас чекатимуть і не менш талановиті друзі з інших наукових установ і вільні в своєму польоті майстри.

• 14 січня о 14:00 – В. Соловйов і майстер-клас з виготовлення сл’овянського діночого оберегу – лунниця (50 грн)
  • 14 січня о 16:00 – Є. Гарматюк і майстер-клас “Давнє ювелірне мистецтво у сучаснгму світі” (30 грн)
  • 15 січня 0 14:00 – А. Посунько і майстер-клас та міні-лекція про традиції вишивання на Катеринославщині (30 грн)
  • 15 січня 0 15:00 – Г. Юрченко і майстер-клас “Прикраси або поговоримо про колти” (30 грн)
  • 16 січня о 14:00 – Т. адаменко і малювально-розважальна гра для дорослих та дітей з 8 років. (30 грн)
  • 16 січня о 15:00 – О. Рутковська і лекція “Прикраса чи амулет? Косторізне мистецтво вікінгів” (30 грн)
  • 16 січня о 16:00 – Т. Адаменко і міні-лекція “Незвичайні брошки” (30 грн)

Надалі ми будемо вам розповідати про митців і мисткинь, чиї вироби вже вирушають до Музею. Це допоможе вам зорієнтуватися і 14, 15 та 16 січня шукати саме те, за чим прийшли.