MuseumSelfieDay-2022

19 січня — щорічний День музейного селфі.

Це один з постійних заходів, який дозволяє людям проявити креативність завдяки своїм навичкам зйомки селфі.

Історичний музей вже 8-ме долучається до акції. Якщо минулого року через локдаун і закриття музею ми пропонували зробити селфі на вуличній експозиції, то цього року знову запрошуємо Вас до нашого музею!

В кожному залі (окрім зали №9) ми пропонуємо зробити селфі на фоні експонату чи експозиції, яка присвячена ювілейній події для нашого міста/регіону. Кожна з таких міні-зон буде позначена іконкою з фотокамерою на QR-кодом. Цього разу можна не тільки зробити селфі, але й дізнатися про експонат чи подію.

Робіть селфі в період з 18 по 23 січня, публікуйте під цим постом чи на своїй сторінці у соцмережі. А якщо хочете взяти участь у розіграші призів від музею, то ОБОВ’ЯЗКОВО ставте хештеги: #Museumselfieday і #DNIM.

Три щасливчики, які наберуть більшу кількість вподобань, отримують від музею призи. Оголошення переможців відбудеться 25 січня.