День жінок та дівчат у науці – 2022

Шановна наукова спільното!

Починаючи з 2016 р. – світ, з 2017 р. – Дніпро, а з 2019 р. наш музей відзначають День жінок та дівчат у науці.

22 грудня 2015 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію A/RES/70/212, якою встановила 11 лютого у якості цього свята.

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І.Яворницького вчетверте планує долучитися до організації Дня жінок та дівчат в науці. Заходи заплановано 11-13 лютого 2022 року.

В програмі: наукові доповіді, дискусії та круглі столи, екскурсії.

Запрошуємо вас до співпраці!

Ключові напрями для доповідей:

• гендерна рівність у науковому середовищі: законодавство та практика;
  • видатні жінки науковиці;
  • жінки у “нежіночому” світі: політика, спорт, силові структури…;
  • образи жінок та жіночого у літературі, мистецтві, кіно.

Якщо ви прагнете долучитися до заходу у якості доповідача, просимо надсилати свої заявки на пошту [email protected] за формою: ПІБ, науковий ступінь (за наявності), вчене звання (за наявності), посада, місце роботи (навчання), тема доповіді, контактний телефон, електронна пошта.

Закликаємо зацікавлених слідкувати за оновленнями нашої сторінки – найближчим часом ми будемо розміщувати інформацію щодо програми заходу.