Труба у Вікіпедії: до 18-річчя української версії Вікі

З 27 по 31 січня триває Вікімарафон з нагоди 18 річниці створення української версії Вікіпедії. Історичний музей вже вшосте, з 2017 року, бере участь у написанні статті для україномовної версії електронної енциклопедії.

У 2017 році музей розмістив у Вікіпедії свою першу статтю про Дітріха Тіссена, видатного архітектора Катеринослава початку ХХ ст. В 2018 р. статтю про В.М. Хрінникова, в 2019 р. – про О. Шпоту, в 2020 р. – про Г.І. Шевченко, а в 2021 р. – про І.І. Ловягіна.

Цього року ми розмістили статтю про Тарас Івановича Трубу, молодшого сина просвітянина, комісара народної освіти Катеринославської губернії Івана Труби. Також відредагували статтю про Прокіпа Якименко, члена катеринославської “Просвіти” і товариша Дмитра Яворницького.

При написанні статті використовувалися дослідження Н.Є. Василенко.