Театралізована екскурсія “Дай серцю волю…: історії кохання козацьких часів”

“Моє сердечне кохання! Прошу і вельми прошу, зволь зі мною для усної розмови; коли мене любиш, не забувай же, коли не любиш, не споминай же; згадай свої слова, що любить обіцяла, на що мені і рученьку біленькую дала”, – з листа Мазепи до Мотрі.

Вже зовсім скоро День всіх закоханих-час для романтики, приємних сюрпризів та подарунків. Запрошуємо відсвяткувати цей день разом з музеєм, поринувши в любовні перипетії доби козаків. На вас чекають розповіді про особисте життя як видатних постатей так і пересічних мешканців нашого краю.

У кожного з екскурсантів також буде нагода зробити власними руками презент своїм коханим.

13 лютого о 15:00 театралізована, інтерактивна екскурсія “Дай серцю волю…: історії кохання козацьких часів”.

Ціна: 100 грн. Розрахуватися можна і через Є-підтримку.

ОБОВ’ЯЗКОВА реєстрація за телефоном: 066-27-30-236, 097-310-40-24