Від Нансена до Мінакова: музей співпрацює з Вікі

Продовжуємо активно працювати у Вікіпедії. У березні та квітні додали цілих дві нові статті: про землеробську станцію Нансена і про міського голову Дея Мінакова.

Стаття про Першу українську землеробську станції доктора Нансена з’явилася, як доповнення до міжнародного форуму “Нансен – європейський Магатма”. Форум і виставка планувалися 11 березня у стінах історичного музею. Але через війну плани були трохі змінено.

В статті йде розповідь про сільськогосподарську станцію, яка існувала з 1923 по 1927 роки в селі Михайлівка Апостолівського району Дніпропетровської області. Станція була заснована за ініціативою і на гроші Ф. Нансена.

Ще одна стаття розповідає про міського голову ХІХ ст. Дея Михайловича Мінакова. Це купець родом з Новомосковська. Його тричі обирали на посаду міського голови Катеринослава. ВІдомий тим, що відкрит перший у місті кредитний банк, перейменував центральний проспект у Фабровський і почав будувати камяні торгові будинки на троїцькому ринку.