Стаття про Соляника в рамках проєкту “Тиждень музеїв-2022” від Вікі

В рамках проекту від Вікімедіа і Вікіпедіа “Тиждень музеїв-2022” було створено нову статтю про Василя Степановича Соляника, співробітника історичного музею (1926-1934, 1946 рр.), археолога, вчителя, художника, реставратора і музеєзнавця.

Текст був написана на основі статті В.М. Бекетової “Соляник Василь Степанович, учень Д.І. Яворницького”.

В фондах історичного музею зберігаються картина Соляника про рідну Петриківку, звідкіля він родом.

Також мало хто знає, що у 1930-х роках він написав картин “Т. Г. Шевченко” і “Д. І. Яворницький”.

Також в рамках проєкту “Тиждень музеїв-2022” було покращено вже написанні статті про музей історії Дніпровської політехніки, про музей “Літературне Придніпров’я”, про музейний Центр О.П. Блаватської та її родини”.