Літературно-музичний захід “Мистецтво заради життя”

24 червня музей “Літературне Придніпров’я” запрошує вас на благодійний літературно-музичний захід “Мистецтво заради життя”, який розпочнеться о 15:00.

Ви зможете насолодитися прекрасною українською поезію із вуст талановитих поетів, голос, інтонація, жести яких неповторні, заворожуючі та натхненні. Звучатимуть всім знайомі пісні у авторському виконанні сучасних дніпровських музикантів, а також власні ліричні та піднесені композиції на вірші відомих поетів у супроводі скрипки, гітари та фортепіано.

У програмі творча зустріч з поетами, музикантами Дніпра та Кам’янського, серед яких:

• Анастасія Теплякова
  • Вікторія Славінська
  • Ірина Пасько
  • Марія Дружко
  • Євгенія Яворська
  • Яна Ловчинська
  • LaLa Lena
  • Вал Рукас
  • Нікіта Кутовий та Олександр Архипов
  • Євген Лесін
  • Сніжана Біла

Також ви матимете можливість поспілкуватися з членами Дніпропетровської обласної організації Національної спілки письменників України, придбати книги з автографами авторів. А ще – планується виставка-продаж унікальних робіт хендмейд-майстрів з Дніпра та Харкова.

Вхід: free donate.

В рамках благодійного руху планується збір коштів на придбання автівки для одного з підрозділів ЗСУ!

Запрошуємо розділити з нами свій час і долучитися до атмосфери творчості в стінах музею “Літературне Придніпров’я”!

Be the first to comment