Інтерактивне музейне заняття “Історія через предмети: кручений браслет”

30 липня о 15:00 запрошуємо до музею “Літературне Придніпров’я” на інтерактивне музейне заняття “ІСТОРІЯ ЧЕРЕЗ ПРЕДМЕТИ: КРУЧЕНИЙ БРАСЛЕТ”.

Пропонуємо дізнатися про початок державотворчих процесів в України-Русі IX-X ст. н.е. та про скандинавський вплив на них. Поговоримо про розселення слов’янських племен, заснування міста Києва, історію правління перших київських князів, економічне значення «Грецького шляху» та відносини з Візантійською імперією; початок правління династії Рюриковичів; політичний, економічний та соціальний розвиток України-Русі за часів правителів Ігоря, Ольги та Святослава Хороброго.

І будемо не лише обговорювати культурний слід представників скандинавських народів на території України, а й разом з науковим співробітником історичного музею виготовимо копію крученого наручного скандинавського браслету IX ст. н.е., що були поширенні серед варяжських дружинників київських князів і мали популярність серед населення України-Русі.

Виготовлений браслет залишається відвідувачам у якості подарунку.
Вік учасників – від 11 років.

Це музейне заняття – гарний варіант родинного дозвілля.
За вхідним квитком до музею «Літературне Придніпров’я».

Група до 10 осіб, участь тільки за реєстрацією за тел. 096 7324603.
Музей «Літературне Придніпров’я», просп. Д.Яворницького, 64.

Be the first to comment