Захід у літературному музеї “Мчиться поїзд”

А колеса тук-тук-тук… У ці важкі часи залізна дорога стала символом стійкості, героїзму, порятунку. Та урбаністичні образи паротягів, поїздів надихали митців Слова різних часів. І саме про це будемо говорити 20 серпня о 15:00 в музеї «Літературне Придніпров’я».

Почитаємо твори письменників Придніпров’я про поїзди та познайомимося з зарубіжною літературою, а точніше Джимом Ґудзиком з роману «Джим Ґудзик і машиніст Лукас» Міхаеля Енде. Саме розбишака Джим занурить нас у світ ляльок-маріонеток і дасть змогу проекспериментувати з цим різновидом театральної ляльки.

Звісно, що буде і творчо-практична частина: виготовлення аплікації з паперу та ґудзиків на залізничну тематику.

Вік учасників – від 6 до 106 років .
За вхідним квитком.

Музей «Літературне Придніпров’я», м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 64.

Необхідна попередня реєстрація у приватних повідомленнях на музейній сторінці: https://www.facebook.com/litmuseumdnipro

Be the first to comment