Лекція “Археологія в часи Російсько-Української війни”

Отже, літо скінчилось… Чи закінчується. Але це не означає, що в нас немає, що вам запропонувати.

І зараз це лекція “Археологія в часі Російсько-Української війни” Поговоримо і про науку, і про науковців, і про пам’ятки та експонати. Запрошуємо на зустріч з археологинею Анною Юрченко на зустріч в саду меморіальної садиби Дмитра Івановича Яворницького.

Вхід традиційно вільний. Але ми радо приймемо будь-який ваш донат. Всі зібрані гроші того ж дня перерахуємо на картку нашому колезі, музейнику і археологу Дмитру Романчук.

Дмитро захищає нас в лавах ЗСУ і разом зі своїм підрозділом збирає на авто. Крім того, вже традиційно для лекцій Ані, на вас чекатиме маленька ятка з різним хенд-мейд крамом і це ще одна нагода задонатити на добру справу і лишити собі щось на згадку.

3 вересня о 17:00 на території садиби меморіального дубинку-музею Яворницького.

Be the first to comment