Музейна пошта “Сценарій нашої перемоги”

Якою буде перемога України у війні із Росією? За яким саме сценарієм усе буде відбуватися?

Карколомні та непередбачувані події на фронті підтверджують, що Збройні сили України здатні творити справжні дива, і що перемога – неодмінно за нами.

І разом із тим так хочеться часом пофантазувати про метеорит у відповідному напрямку чи телепорт і «Зірку смерті» на озброєнні ЗСУ…

Якщо ви, засинаючи під повітряні тривоги, думали про те, «а як було би…», то запрошуємо помріяти вголос разом.

Найфантастичніші, найнесподіваніші, найкумедніші, найнезвичайніші сценарії, в яких Україна перемагає, приймаємо у музеї «Літературне Придніпров’я».

З 1 жовтня знову працюватиме ваша улюблена літмузейна пошта!

Напишіть нам, як само ми маємо перемогти, як буде розвиватися наш переможний поступ. Кількість знаків та жанр вашого сценарію – не обмежені.

Паперові листи можна покласти до музейної поштової скриньки, електронні – надсилати у приватні повідомлення на сторінку музею «Літературне Придніпров’я».

Кожні 2 тижні ми будемо виймати листи і читати їх у прямому ефірі в Інстаграмі.

Найнесподіваніші історії будуть театралізовані у музейному театрі тіней або музейному ляльковому театрі.

Нумо наближати і візуалізувати нашу перемогу разом!

Be the first to comment