Майстер-класи до 14 жовтня

До Дня захисників і захисниць України запрошуємо наших маленьких сміливців на серію майстер-класів у музейному хабі (пр. Д. Яворницького, 18).

Ви зможете навчитися робити військовий амулет часів Київської Русі, спробуєте себе у ролі козацького джури та поринете у світ міфів та легенд народів світу, відтворюючи їх героїв з глини.

Традиційно – майстер-класи у музейному освітньому хабі є безкоштовними, але ми вітаємо донати на користь наших колег, які наближують перемогу України.

Усім бажаємо цікавих і насичених вихідних. Без тривог. А з музеєм ваші вихідні можуть стати ще насиченішими і змістовнішими!

15 жовтня – о 12:00 майстер-клас “Військові амулети часів Київської Русі”. Вік дітей от 10 років. О 14:00 майстер-клас “Козацька наука”. Від 6 років.

16 жовтня – об 11:00 та 13:00 ліплення з глини “Покрова Пресвятої Богородиці: історія та образи”.

Be the first to comment