“Мемуари окупанта” – трофейні експонати поповнили фонд музею

У День захисників та захисниць хочеться обійтися без шаблонних фраз і розказати, наскільки круті, людяні, відповідальні і щирі наші хлопці та дівчата.

Вони не просто воюють, відбиваючи у ворога шматок за шматком українську землю, вони встигають дбати про пам’ять наступних поколінь та наповнення музеїв експонатами.

Нещодавно до нашого музею бійцем і археологом Ярославом Ярошенком було передено трохи трофеїв, серед яких записник (рожевого коліру і з квіточками). Цей записник музейники поміж собою вже називають “мемуарами деенерівця”.

Переважно автор “польових заміток” жаліється на погоду, відсутність цигарок, погану якість алкоголю, після якого його колеги втрачають адекватність і відкривають вогонь в повітря, чим видають свої позиції ЗСУ. З метою уникнути бану у Facebook за нецензурну лексику, ми не вдаватимемось до прямого цитування автора, хоча в подальшому подібна лексика дійсно може стати суттєвим викликом для академічної археографії.

Be the first to comment