Пішов з життя Марінченко Олександр

З сумом повідомляємо про передчасну смерть нашого колеги Олександра Марінченка, який передчасно пішов з життя 21 жовтня.

Олександр прийшов у музей у 2019 році і був непересічним фахівцем з історії Другої світової війни, мав багатий досвід закордонних стажувань, підтримував наукові контакти з істориками та музейниками по всьому світу. Наші відвідувачі були знайомі з Олександром завдяки його цікавим та насиченим нетривіальним фактажем екскурсіям по експозиції діорами “Битва за Дніпро”.

Саша був хорошим другом. Він гарно жартував, слухав важкий рок і ніколи не залишався осторонь чужих проблем. З початком відкритої агресії рф проти України Саша активно долучився до волонтерства в гуманітарній сфері. Віддаючись роботі та громадській діяльності, Саша не подбав про своє власне здоров’я…

Вічна пам’ять нашому колезі та другу!

Панахида відбудеться 24 жовтня об 11:00 у Свято-Троїцькому Кафедральному соборі.

4149 4999 9207 7170 – номер картки мати, Маринченко Галини Володимирівни.

Be the first to comment