Інтерактивні читання “Навчаю нявчати й книжки читати”

У п’ятницю, 10 лютого о 12:00 у музеї «Літературне Придніпров’я» відбудуться інтерактивні читання «НАВЧАЮ НЯВЧАТИ Й КНИЖКИ ЧИТАТИ» для наших маленьких відвідувачів та не дуже серйозних дорослих, які полюбляють дитячі віршики.

Ми познайомимо вас з поетичними творами зі сторінок книг Придніпров’я кінця ХХ – початку ХХІ ст. На заході будуть присутні наші казкові персонажі з літмузейного театру ляльок, які мають своє бачення сюжетів.

Наприкінці виготовимо листівку з «мрійливим лосем», яка стане сувеніром на згадку про зустріч.

Інтерактивні читання відбуваються у межах виставки «Вийшов півник погуляти, по стежині біля хати».

Вхідний квиток – 10 грн

Реєстрація за тел. 067 211 0543 або у приватних повідомленнях на музейній сторінці.

Be the first to comment