Онлайн-дискусію “Традиційна українська культура: шароварщина чи основа ідентичності?»”

Запрошуємо на онлайн-дискусію «Традиційна українська культура: шароварщина чи основа ідентичності?».

Однією зі спікерок є наукова співробітниця нашого музею, культурологиня Наталія Лисовець.

Чому ми знецінюємо українську народну культуру? Учасники дискусії шукатимуть відповідь на це неоднозначне питання.

Обговорюватиметься, як роки радянської окупації змусили нас позбутися звичного способу життя та як це вплинуло на традиційну культуру.

Долучайтеся, щоб поділитися думками та дізнатися позицію дослідників та етнографів з усієї України.

Зустріч відбудеться в Zoom у четвер, 13 квітня. Залиште вільними півтори години з 16:00 по 17:30. Потрібна попередня реєстрація.

Деталі – за ЛІНКОМ.

Be the first to comment