Майстер-клас з писанкарства

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у майстер-класі з писанкарства.

На доповнення до майстер-класу з писанкарства, захід також передбачає лекційну частину, присвячену особливостям писанок нашого регіону та традиціям, пов’язаним з мальованими яйцями. Під час лекції ви дізнаєтеся більше про історію та розвиток писанкарства в Україні, про регіональні особливості писанок, а також про техніки та матеріали, які використовуються в роботі.

Під керівництвом досвідченого майстра ви зможете створити свою власну писанку та забрати її з собою як пам’ять про цей незабутній досвід. На майстер-класі ми будемо розписувати видуті яйця аніліновими барвниками. Усі необхідні матеріали надає музей.

Дата проведення: 7 та 8 квітня о 15:00. 8 квітня також захід об 11:00.

Місце: пр. Д. Яворницького 18 (Зелена будівля поблизу Історичного музею)

Вартість: 100 грн.

Тривалість заходу: 2 години

Обов’язкова попередня реєстрація через телеграм або вайбер 0967324603 Наталія. Квитки придбати можна безпосередньо перед майстер-класом у касі музею.

Вікове обмеження: від 8 років.

Кількість місць на майстер-класі обмежена, тому радимо зареєструватися заздалегідь.

Be the first to comment