Лекція з інтерактивними елементами “На межі між миром і  війною: слов’янське море і аланський світ”

21 квітня о 17:00 біля головної будівлі музею за адресою пр-т Д. Яворницького, 16 відбудеться лекція з інтерактивними елементами “На межі між миром і  війною: слов’янське море і аланський світ”.

Ви напевне бачили в пресі повідомлення про артефакти, котрі до музею передали сапери з Харківщини. Тож цієї п’ятниці запрошуємо до музею почути:

• про що саме ці та інші артефакти нам розповідають;
  • як саме вони маркують характер стосунків між слов’янами та їхніми сусідами у VII-ХІІ ст;
  • чому так важливо, що ці артефакти потрапили до музейної збірки;
  • яка подальша доля цих та інших артефактів

Як бонус можливість побачити ці артефакти зблизька, а не за вітринним склом. Бо вже скоро вони потраплять до музейних залів.

На ці та купу інших питань відповідь дадуть дві археологині, музейні співробітниці – Оксана Рутковська, завідувачка науково-методичного відділу, та н.с. Анна Юрченко

Якщо погода дозволить, поспілкуємося біля баб на свіжому повітрі. Якщо буде дощ, то на нас гостинно чекає хаб.

Вартість – 50 грн повний; 20 грн – дитячий

Додаткова інформація та реєстрація за тел.: 0956293762, Анна.

Be the first to comment