Конкурс дитячого історичного малюнку до “Ночі музеїв”

Дніпровський національний історичний музей зарошує долучитися до конкурсу!

Любі наші шанувальники і друзі! Як і кожного травня на локаціях історичного музею проходитиме знакова для музейників і містян подія – Ніч музеїв!

Як і завжди – це загальноєвропейська акція, цього року вона пройде 20 травня!

І не дивлячись на те, що в країні – військовий стан, експозиційні зали зачинені – ми із задоволенням запрошуємо всіх вас взяти участь у нашому святі!

І одним з заходів планується жива виставка-конкурс дитячого історичного малюнку. Переможці отримають приз (сертифікати на купівлю наборів для творчості на 1000 та 500 грн.)!

Вдень 20 травня малюнки будуть експонуватися на майданчику музею та збирати вподобайки. Суддями конкурсу стануть фахівці-музейники та глядачі.

Умови конкурсу:

1. В конкурсі можуть взяти участь діти до 14 років
  2. Можна обрати будь-яку історичну, мітологічну подію, улюбленого історичного діяча або персонажа.
  3. Принести до 18 травня включно свій малюнок.
  4. Малюємо фарбами, олівцями, крейдою, чорнилами – будь чим.
  5. Обов’язково написати автора!

Адреса: пр. ім. Д.І. Яворницького, 18.
Телефон для зв’язку – +38066 663 43 29 (Оксана Рутковська).

Be the first to comment