ДНІМ знову взяв участь у щорічній акції від Wikimedia Ukraine — «Тиждень музеїв-2023»

З 4 по 18 травня на ресурсі Українська Вікіпедія/Wikimedia Ukraine тривав проєкт «Тиждень музеїв».

Історичний музей вже вдруге долучився до нього. Якщо в минулому році в рамках проєкту була створена нова стаття про співробітника музею часів Дмитра Яворницького – Василя Соляника, а також покращені вже існуючи статті про музей історії Дніпровської політехніки, про музей «Літературне Придніпров’я», про музейний «Центр О.П. Блаватської та її родини».

То в цьому році ми вирішили допомогти музеям нашого міста та регіону.

З нуля були написані статті про Металургійний державний музей України (Дніпро) і КЗ»Павлоградський історико-краєзнавчий музей» (Павлоград), а також суттєво покращена стаття про Міський історико-краєзнавчий музей (Кривий Ріг).

Ми вдячні адміністрації і співробітників цих музеїв за оперативність та допомогу у написанні статей про їх музеї.

Також була створена нова Категорія «Працівники нашого музею». Наразі в ній вже 22 співробітники нашого музею.

У блозі Вікімедіа Україна/Wikimedia Ukraine з’явилася підсумкова стаття про цю акцію «Як проходив Тиждень музеїв у 2023 році», де свій коментар надав співробітник нашого відділу і Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького Дмитро Мурадов.

Далі буде…