Музей на міжнародній конференції “Археологія конфліктів” (Чехія)

Сьогодні, 12 вересня,  наші колежанки Анна Юрченко та Оксана Рутковська гідно представили музей на міжнародній конференції «Археологія конфліктів», що відбулася у м. Градець Кралове (Республіка Чехія).

Дівчата розповіли про досвід проведення музеєм археологічних розкопок в умовах воєнного стану та досвід захисту археологічних колекцій, в тому числі крупногабаритних експонатів, розміщених під відкритим небом.

Також Анна та Оксана передали чеським колегам музейні видання та монументальне видання «Археологія України за роки незалежності» від Інституту археології НАН України.

Щиро вдячні чеським колегам за запрошення. Це той момент, коли вдало проведена музейна екскурсія переросла у тісну співпрацю. Очікуємо на спільні польові виїзди.