Міжнародний фотоконкурс “Вікі любить пам’ятки-2023”

З 1 по 31 жовтня запрошуємо всіх подавати на конкурс фотографії власного авторства пам’яток архітектури, історії, містобудування, садово-паркового мистецтва тощо, наповнювати Вікісховище і змагатися за цінні призи у кількох номінаціях.

Поділіться вашими власними світлинами культових споруд, замків, архітектурних ансамблів, історичних будівель, розташованих на сусідній вулиці у вашому місті чи селі, або фотографіями, привезеними з мандрів Україною — знайдіть пам’ятку у конкурсному списку, вантажте фото протягом жовтня та допоможіть гідно представити культурну спадщину з різних куточків України у міжнародному фотозмаганні.

Конкурс цього року має особливу важливість, бо через широкомасштабне вторгнення Росії в Україну, з 24 лютого 2022 року сотні пам’яток були зруйновані й багато з них не підлягають відновленню. Щодня кількість руйнувань збільшується. Кожна світлина має вагому цінність для увічнення пам’яті про культурну спадщину України, її багатогранність та ідентичність.

Усі завантажені світлини протягом конкурсного періоду можна переглянути тут.

Фотографії для основної частини конкурсу повинні бути створені до 30 червня 2023 року (включно), щоб не наражати на небезпеку учасників та не шкодити національній безпеці.