Сайт музею знову оновився

У наступному, 2024 році, сайт історичного музею буде святкувати своє 25-річчя! Вірніше не сам сайт, а той момент, коли вперше наш музей з’явився в Інтернеті.

Відучора, 20 вересня, сайт музею оновився вже четвертий раз за своє недовге інтернет-життя.

Вперше сайт було створено до 150-річчя музею в 1999 році. Над ним працювали співробітники веб-студії ArtDevice.

І лише 19 лютого 2008 року він, після майже 10 років, отримав нове життя. Його розробниками були співробітники історичного музею: А.А. Москалець, Д.А. Мурадов і П.С. Усенко. Сайт працював на платформі Joomla.

Після цього музейний сайт декілька разів ламали і атакували хакери.

У 2010 році ми остаточно перейшли на платформу WordPress.

А ще через 13 років ми знову оновилися! З чим вітаємо Вас і нас! В наступному році нам 25 років. Залишайтесь з нами і слідкуйте за анонсами.