Тематична екскурсія “Сторінки Дніпробудівської експедиції у фотодокументах Дніпропетровського краєзнавчогоісторико-археологічного музею”

5 листопада з нагоди дня народження нашого фундатора Дмитра Івановича Яворницького відбудеться тематична екскурсія тимчасовою виставкою “Сторінки Дніпробудівської експедиції у фотодокументах Дніпропетровського краєзнавчогоісторико-археологічного музею”.

Д. І. Яворницький очолив Дніпробудівську комплексну археологічну та етнографічну експедицію 1927-1932 років, створену для дослідження території будівсництва Дніпрогесу та Дніпровського Надпоріжжя у зв’язку з їхнім затопленням. За обсягом робіт на той час експедиція в СРСР не мала собі рівних. Загалом зібрані колекції нараховували понад 100 000 артефактів.

Екскурсію проводитиме старша наукова співробітниця музею Валентина Коваленко.

Дата проведення: 5 листопада о 12:00.

Вартість вхідного квитка: дорослий – 50 грн, дитячий – 20 грн.

Адреса проведення: пр. Д. Яворницького, 16 (Історичний музей).