Інтерактивний музейний захід “Речі Бабусиної скрині: хустка як різновид головних уборів українок”

18 листопада запрошуємо на музейний захід до дня української хустки, який в Україні відзначають з 2019 року.

У наш час хустка є невід’ємним елементом українського жіночого строю. А як же було в давнину? Адже в порівнянні з іншими жіночими головними уборами, хустка є доволі новим елементом одягу.

На інтерактивному музейному заході “Речі Бабусиної скрині: хустка як різновид головних уборів українок” ви дізнаєтеся:

• про історію хустки від середини 19 ст до сьогодення,
  • основні різновиди хусток, які були поширені на теренах України,
  • про відмінності між хустками місцевого та іноземного виробництва,
  • популярні способи пов’язування хусток нашого регіону.

Окрім лекційної частини, учасники заходу зможуть долучитися до майстер-класу з пов’язування вовняних хусток.

Тривалість заходу: 1 година

Вартість: за ціною вхідного квитка до музею.

Дата проведення: 18 листопада 2023 року о 12:00.

Захід проводитиме н. с. ДНІМ ім. Д.І. Яворницького Наталія Лисовець.