Проєкт “Книги вільних людей” від літературного музею

Музей «Літературне Придніпров’я» запрошує всіх охочих долучитися до проєкту «Книги вільних людей. Українська книга для дітей і бібліотек деокупованих сіл і містечок».
Поки Сили Оборони України звільняють нові території, ми закликаємо охочих долучитися до наповнення бібліотек у деокупованих населених пунктах (селах, містечках), а також стати «таємними Миколайчиками» для дітей. Розкриємо секрет: книжкові подарунки актуальні протягом усього року, а не тільки до свят.
Як це зробити? Дуже просто: відвідайте музей «Літературне Придніпров’я» у будь-який робочий день та покладіть книжки до нашої спеціальної скрині. Можна долучити побажання, листівки, листи – усе, що ви хочете передати українцям, яким довелося зіткнутися з ворогом особисто.
Вітаємо класичні й сучасні твори української і світової літератури українською мовою. Особливо приємно буде передати твори сучасників, адже варто знати митців, із якими нам поталанило жити разом в одному часі.
Проєкт є відповіддю українців на російське воєнне свавілля. Адже доля української книги в окупації добре відома кожному: вороги спрямовано нищать українські книжки, віддаючи особливу «перевагу» сучасним творам, книгам про російсько-українську війну, творам військових, які стали письменниками.
Книжки будуть доставлені до бібліотек і юним читачам напряму волонтерами у гуманітарних поїздках на деокуповані території України. Яскраві фотозвіти гарантуємо.
Чекаємо на вас щодня, окрім понеділка і четверга, з 10 до 16.
Підтримаймо разом українських читачів!