Театралізований інтерактивний захід “Вид на зачарований замок”

До зимових свят у музеї “Літературне Придніпров’я” 9 грудня 2023 р. об 11:00 відбудеться театралізований інтерактивний захід «ВИД НА ЗАЧАРОВАНИЙ ЗАМОК» для усіх шанувальників та шанувальниць світу Гаррі Поттера та живопису.

В експозиції «Таємничі світи Дмитра Вікторовича» з’являться Гаррі, Герміона і Малфой, яких зіграють вихованці Центра позашкільної роботи 1. Персонажі розкажуть про чарівний світ та подарують магічні миті, сповнені неймовірними емоціями.

Після інтерактивних театралізованих етюдів відвідувачі зможуть ознайомитися з виставкою: відшукати і сповна насолодитися картинами за мотивами творів Дж. Ролінґ.

Кількість місць обмежена, обов’язкова реєстрація у приватних повідомленнях на музейній сторінці або за тел.: 067 211 0543.

Вхідний квиток – 50 грн.

Музей «Літературне Придніпров’я», м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 64.