MuseumSelfieDay-2024: анонс заходу

Наш музей долучається до цієї акції в 10-й раз. Якщо в минулому році селфі можна було зробити виключно в музеї “Літературне Придніпров’я”, то в цьому році ми знову запрошуємо до музею (виставкові зали) та меморіального будинку-музею Яворницького.

Цього року ми пропонуємо нашим відвідувачам три варіанти участі у заході. Всі три варіанти відбудуться 17 січня у середу і за ціною вхідного квитка.

№1. 17 січня з 10:00 до 15:45 чекаємо на вас в музеї. Зробіть селфі на фоні музейних експонатів у виставкових залах. Опублікуйте його на своїй сторінці в Facebook, відмітьте нас (музейну сторінку) та додайте хештеги #museumselfieday2024 та #ДНІМ і будете мати можливість отримати від музею невеличкий презент.

№2. 17 січня з 10:00 до 16:00 музей “Літературне Придніпров’я” пропонує поєднати міжнародну акцію з літературно-магічною темою дзеркал. В експозиціях можна знайти старі дзеркала, сповнені відлунням слів минулого та сьогодення. Тож, чому б вам не зробити селфі у дзеркалі? Закарбуйте і себе в пам’яті дзеркальної поверхні літературного простору! Спеціально до цього дня підготували для вас таємничі віддзеркалені вірші з поетичного життя Придніпров’я. Завітайте до нас і прочитайте їх у відображенні! Автори та авторки творчих і креативних селфі, які будуть опубліковані у соцмережах з #myseumselfieday2024 та #літмузейДніпро отримають приємні музейні сувеніри. До зустрічі у віддзеркаленні! За вхідним квитком до музею. Адреса: пр. Д. Яворницького, 64. Подробиці за тел. 067-211-0543.

№3. 17 січня з 11:00 до 16:00 меморіальний будинок-музей Дмитра Яворницького пропонує долучитись до міжнародної акції та поринути в ауру оселі “Козацького Батька” сторічної давнини.

Цього дня на Вас чекає сюрприз – після тривалої перерви знову відкриваються для відвідувачів Вестибюль із розписами та Мезонін на 2-му поверсі Будинку. Тож цього дня Ви матимете нагоду зробити селфі на тлі настінних розписів та образів козацької звитяги. Щоб отримати приз достатньо розмістити фото у Facebook з #садибаЯворницького. Чекаємо Вас за вхідним квитком до музею (50 грн. дорослий, 20 грн. дитячий). Адреса: пл. Шевченка, 5. Подробиці за тел. 097-522-65-27.

Публікуйте фото під нашим постом чи на своїй сторінці в Facebook з ОБОВ’ЯЗКОВИМ хештегом: #museumselfieday2024, #ДНІМ, #літмузейДніпро та #садибаЯворницького.