Проєкт “Театральна лабораторія БРЕХНІ” (18+) в літературному музею

Запрошуємо 17 січня о 17:00 до музею “Літературне Придніпров’я” на знайомство з проєктом “Театральна лабораторія БРЕХНІ”. Вашій увазі буде запропоновано читання п’єси Оксани Савченко “Моє пекло”. Текст цього драматичного твору ввійшов в шорт-лист конкурсу “Драма.ua 2023”.

Під час читання між учасниками будуть розподілені ролі, в яких буде прочитано текст. Підготовки не буде. Все наживо, тут і зараз. А наприкінці відбудеться обговорення.

Анотація до п’єси «Моє пекло»: біженка Олена та її донька-підліток приїздять до Німеччини і оселяються у сім’ї Хелени. Проте скоро різниця між менталітетом старших жінок дається взнаки і дружні стосунки між жінками переходять у постійні сварки. Тим часом донька Олени поводиться дуже дивно і згодом з’ясовується, що дитина вскочила в халепу, небезпечну для її життя.

Вікова категорія: 18+.

Обов’язкова реєстрація на сторінці наших партнерів Театральна лабораторія Брехні
Кількість ролей обмежена, при записі пишіть, чи ви реєструєтеся як читач, чи слухач.

За вхідним квитком 50 грн.

Пр. Д. Яворницького, 64, музей “Літературне Придніпров’я”.