Інтерактивний захід “Вся справа в капелюсі…”

14 лютого 2024 року о 17:30 і 18:30 в рамках проєкту “День закоханих в музеї” на вас чекає цікавий, інтерактивний і захоплюючий захід “Вся справа в капелюсі…”.

В цей день можна запросити свою кохану людину до нашого музею, щоб почути та побачити про:

• неймовірну історію капелюхів, про яку не можна мовчати;
  • інтерактив (конкурси з призами), від якого захоплює дух і хочеться грати ще й ще;
  • заняття з підписання музейної валентинки, яку не придбаєш в Інтернеті чи в магазині. Ексклюзивно для наших відвідувачів;
  • і ще деякі несподіванки та маленькі приємності….

І саме головне: ви зможете почути живу музику. Для вас зіграє Оксана Ващенко (тромбон).

І саме цього дня квитки будуть коштувати всього:

• 50 грн — студентський
  • 100 грн — дорослий.

ОБОВ’ЯЗКОВА реєстрація за телефон: 067-447-7014.

Не проґавте наш захід! Тож запам’ятовуйте: 14 лютого о 17:30 і 18:30. Історичний музей, Проспект Яворницького, 16.

P.S. Всі, хто прийдуть саме в капелюсі (не в звичайній шапці) – отримає від музею невеличкий презент.