Екскурсія Тихона Марцинкова “Собор і місто”

Як і обіцяли – анонсуємо екскурсії містом від студентів історичного факультету ДНУ імені Олеся Гончара, які проходять історико-туристичну практику на базі нашого музею.

“Першою ластівкою” серед гідів стане Тихон Марцинков з його авторською екскурсією, присвяченою Преображенському собору – “Собор і місто”.

Собор як свідчення нереалізованих імперських амбіцій. Собор як місце, яке Д.І. Яворницьких захищав, перетворивши його на музей атеїзму. Масонське око та шпиль, колонни та підземелля… та інші таємниці однієї з найбільш впізнаваних споруд у Дніпрі.

Тихон: глибокий аналітик (при чому, заглиблюватися любить у прямому сенсі слова) та невтомний дослідник спадщини, якому не є чужими новітні технології…чекатиме вас біля пам’ятника Д.І. Яворницького (точка збору) 29 лютого о 15:00.

Екскурсія є безкоштовною (але Тихон не відмовиться від невеликого донату на підрозділ музейника Дмитра Романчука, який перебуває у лавах ЗСУ).

Запрошуємо усіх бажаючих!