Лекція/екскурсія “Образ змія і змієборця у героїчному фольклорі Придніпров’я”

16 березня о 14:00 запрошуємо до музею “Літературне Придніпров’я” на лекцію та екскурсію за темою “ОБРАЗ ЗМІЯ І ЗМІЄБОРЦЯ У ГЕРОЇЧНОМУ ФОЛЬКЛОРІ ПРИДНІПРОВ’Я”.

Поговоримо про легенди та казки Придніпров’я, пригадаємо фольклористів ХІХ ст. Дізнаємося про різні варіанти відновлення балансу добра і зла в усній народній творчості. Розберемося, в чому сила ковалів-змієборців і як трансформувався образ Юрія Змієборця. Подивимося деякі відеофрагменти за темою.

В експозиції познайомимося з цікавими книгами та зразками образотворчого мистецтва. На пам’ять про зустріч кожен отримає листівку!

Для дорослих та дітей від 13 років.

Вхідний квиток: дорослий – 60 грн, учнівський, студентський – 30 грн

Обов’язковий запис за тел.: 067 211 0543 (Telegram, Viber), або у приватних повідомленнях на музейній сторінці у соцмережах.