Перетворюємо майданчик біля музею на арт-простір

Музей звертається до арт-громади нашої області і не тільки!

Символом нашого музею і міста вцілому є колекція кам’яної пластики (статуї доби енеоліту-бронзи, скіфських часів та розвиненого Середньовіччя). Їх загальновживана назва – “баби”.

З початком російської повномасштабної агресії наші “баби” одягли “броніки”. Спочатку – це мішки з піску по периметру статуй, пізніше – кевларові конструкції. Ми пригадуємо ті лютневі дні 2022 року, коли в сніжну погоду десятки небайдужих людей прийшли рятувати спадщину. З 2022 р. наші “баби” стали символом українського Спротиву.

Наразі багато містян з гіркотою кажуть про те, що хотіли бачити б наших красенів та красунь, натомість бачать кевларові “вулики”. Ми пропонуємо змінити цю ситуацію і перетворити наш майданчик біля музею на арт-простір!

Якщо ви:

• маєте час та натхнення;
  • маєте свою візію кам’яної пластики, минулого народів доби бронзи, скіфів та половців;
  • готові продемонструвати широкому загалу свою творчість – запрошуємо вас долучитися до розмальовування наших “баб”!

Час створення картини, стиль та техніку обираєте ви!

Є ідеї – пишіть у приватні повідомлення на нашій сторінці в Facebоok.