Виграй один з трьох квитків на “Ніч музеїв”: акція

Не за горами щорічна загальноєвропейська акція “Ніч музеїв”…

Цього року в країнах Європи вона відбудеться в 20-й раз, а наш музей приєднався до акції з 2005 року.

На честь свого 175-річчя ми пропонуємо усім охочим долучитися до можливості виграти один з трьох квиточків (на дві особи) на Ніч музеїв-2024 (25 травня).

Всього ми запропонуємо Вам три варіанти можливості виграти супер-приз. В кожному з конкурсів ми оберемо п’ять переможців, які потраплять у фінальну частину. Головний приз буде розіграний серед 15 щасливчиків (три конкурси по п’ять переможців)

Всі, хто пройде в фінал отримають від музею презенти і тільки три переможця – головний приз. Переможці будуть обрані за допомогою random.

Конкурс №1. Триватиме з 9 по 21 квітня включно.

Саме в цей період потрібно відвідати один з трьох філіалів: історичний музей, літературний музей і меморіальний будинок-музей Яворницького (часи роботи можна дізнатися на сторінках закладів в соцмережах). Далі потрібно зробити фото (селфі!) в експозиції (не на вулиці, не біля самого закладу, а в експозиції) і опублікувати його під постом на Facebook.

Переможців першого конкурсу оберемо за допомогою random.

В історичному музею працюють три виставки: “А серце б’ється – ожива…” (пластика Володимира Небоженка), “Roma invicta: iсторiя давньоримськоī армiī” (історія римського війська) та “Історія України. База” (історія нашого краю від найдавніших часів до сьогодення).

В меморіальному будинку-музею Яворницького працює виставка Меньківа “Життя 13-тьох дверей”

В музеї “Літературне Придніпров’я”: Шукаймо у собі Шевченка, Валер’ян Підмогильний. Твори. Том 2024, Образ змія і змієборця в літературному фольклорі Придніпров’я, Гацелюк: Почуття та думки в барвах.

Фото мають бути зроблені в період з 8 по 21 квітня!!!