Лекція “Історія розвитку римських шоломів: 753 р. до н.е – 476 р. н.е.”

Цієї суботи, 13 квітня, о 13:00 пропонуємо вам долучитися до лекції нашого наукового співробітника Дудко В. на тему: «Історія розвитку римських шоломів: 753 р. до н.е – 476 р. н.е.».

Протягом століть римська військова думка не стояла на місці та розвивалася під впливом зовнішніх та внутрішніх факторів. Розвивалася і зброя.

На лекції Ви дізнаєтесь про еволюцію римських шоломів піхоти та кінноти починаючи від заснування Вічного міста до загибелі Західної Римської імперії.

Дізнаєтесь про головні типи шоломів, чим вони відрізнялися та що впливало на їх зміни. Власними очами побачите реконструкції представників деяких з них. Пограєте у давньоримські ігри та потримаєте в руках деякі реконструкції давніх елементів озброєння.

Лекція відбудеться в 11-й залі музею де представлена виставка: «Roma invicta: історія давньоримської армії».

Чекаємо 13.04.2024 о 13:00 в 11-й залі історичного музею.

Ціна: 40 грн – дитячий, студентський і 70 грн – дорослий.

Телефон для довідок: 067-447-7014.