Презентація книжок Максима Бородіна в літературному музеї

13 квітня о 15:00 музей «Літературне Придніпров’я» запрошує на презентацію двох нових книжок Максима Бородіна «Курс поводження з вибухонебезпечними предметами» (Київ, видавництво «Каяла», 2023р. ) та «Різниця поміж життям та смертю на прикладі кількох людей, пов’язаних один з одним лише певним набором речей, зібраних у кишенях» (Київ, «Антивидавництво», 2024).

Під час презентації відбудеться мінілекція автора «Візуальна поезія: математичний аналіз без даних».

Максим Бородін – український поет. Один із засновників і редакторів дніпровського самвидавчого альманаху своєчасної літератури «СТЫХ», який існував у 1999 – 2009 рр. Музикант, автор текстів та один із засновників дніпровського гурту «Пальто Sorry Бенд».

Вірші перекладалися італійською, болгарською, англійською та польською мовами.

Музей поєднує тривала співпраця з поетом. Упродовж багатьох років у музеї відбувалися різноманітні культурологічні акції, автором і одним із учасників яких був Максим Бородін: презентації кожного чергового номеру «СТЫХА», фестивалі сучасної поезії, експонувалися «Виставка візуальної поезії», виставка віршів Бородіна «Ілюзія поезії».

У квітні це друга зустріч автора з читачами. Тим, хто відвідав обидві зустрічі – подарунок від Максима Бородіна.