Літературний музей до Міжнародного дня музеїв

Музей «Літературне Придніпров’я» запрошує разом провести святковий тиждень – від суботи до суботи – у межах Міжнародного дня музеїв, Дня народження «Літературного Придніпров’я» та 175-річчя Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького.

Підготували для вас цікаву насичену літературно-мистецьку програму від 18 травня по 25 травня.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ У МУЗЕЇ «ЛІТЕРАТУРНЕ ПРИДНІПРОВ’Я»

18 ТРАВНЯ

• 12:00 «ХРОНІКИ ЗАВТРА 2024»: онлайн-прем’єра поетичних читань у «Літературному Придніпров’ї». Перегляд буде доступний на музейній сторінці у фейсбуку.
  • 14:00 « 1+8: один музей і вісім виставок». Оглядова екскурсія музеєм «Літературне Придніпров’я».

19 ТРАВНЯ

• 14:00 Інтерактивна тематична екскурсія виставками витинанок: «НАТХНЕННА СЛОВОМ» Ольги Іващенко та «УКРАЇНСЬКА АБЕТКА. ДІТИ – ДІТЯМ» вихованців народного художнього колективу школи образотворчих мистецтв «Суцвіття». Після екскурсії усі разом виготовимо листівки в техніці витинанки.

21 ТРАВНЯ

• 15:00 Тематична екскурсія «ФОЛЬКЛОРНІ І ЛІТЕРАТУРНІ СЮЖЕТИ З ІСТОРІЇ ПРИДНІПРОВ’Я»

22 ТРАВНЯ

• 14:00 Творча зустріч з дніпровською письменницею Еліною Заржицькою – авторкою ідеї та упорядницею книги «ЧИ БАЧАТЬ НЕБЕСА КОТІВ».
  • 15:30 Тематична екскурсія «МІСТИЧНІ СЮЖЕТИ В ТВОРЧОСТІ ХУДОЖНИКІВ ЛЮДМИЛИ ГАЦЕЛЮК І ДМИТРА МИХАЙЛИКА». Спеціально для цих екскурсій підготували фотозони, щоб ви могли зробити цікаві світлини.

24 ТРАВНЯ

• Акція «ПОДАРУЙ МУЗЕЮ КНИГУ». Якщо ви бажаєте привітати «Літературне Придніпров’я» з днем народження, то найкращий подарунок для нас, звісно, книга. Ми збираємо україномовні художні книги; видання не обов’язково має бути нове: головне, щоб у гарному стані.
    Кожен, хто у цей день прийде до нас із подарунком, зможе безкоштовно ознайомитися з виставками.
  • 17:30 Концерт класичної музики «МУЗЕЙНІ МОСТИ».

25 ТРАВНЯ

• з 11:00 до 15:00 Ретроспективний показ поетичних онлайн-читань «ХРОНІКИ ЗАВТРА» ( 2021 – 2023 рр.) та прем’єра цьогорічних у музейній залі на великому екрані.
  • 13:00 Інтерактивні дитячі читання «МАЛЕ ТА РОЗУМНЕ» за мотивами оповідань про мурашок Петра Єфремова.
  • 16:00 Інтерактивна лекція «ЗВАБЛИВІ 1920-ТІ».

Відвідування кожного заходу програми відбуватиметься за вхідним квитком: дорослий – 60 грн, дитячий – 30 грн.

Якщо ви відвідаєте два і більше заходів, то можете розраховувати на книжковий подарунок!

Подробиці за телефоном: 067 211 0543

Запрошуємо!