“Ніч музеїв-2024”: анонс, програма і час

25 травня музей запрошує гостей і мешканців міста на загальноєвропейську акцію “Ніч музеїв”.

Цього дня до вашої уваги чотири зали музею та майстер-класи на майданчику біля кам’яної пластики.

Кожна зала – театралізоване дійство:

1. Ви дізнаєтесь про історію створення музею від 1849 до 1970-х років: зустрінете Фабра, Яворницького і не тільки…
  2. Зануритеся з головою в життя нашого степу, коли його населяли кочові племена та слов’яни. Про своє життя-буття розкажуть: гот, половець та слов’янин і не тільки. Тут на вас чекає і фотозона.
  3. Давній Рим приніс нам не тільки гладіаторські бої та війни, але й культуру та освіту. Будемо разом навчатися грамоті з громадянами Давнього Риму.
  4. Маловідомі сторінки в історії нашого краю: діяльність ОУН в нашому регіоні. Співробітник НКВС буде намагатися вийти на слід “українського націоналіста”.

Цього дня на вас чекають майстер-класи: Народна лялька, Вибійка, Виготовлення скіфської пришивної бляшки, Виготовлення слов’янської жіночої прикраси лунниці, Аква-грим, Вироби з вовни.

Жива музика від Оксани Ващенко (тромбон) і Євгенії Іголкіної (синтезатор).

А також локація VR-простору від Меморіального музею-садиби В.І. Немировича-Данченка та М.О. Корфа (відділу Донецького обласного краєзнавчого музею).

Час: 14:00, 15:00 і 16:00.

Вартість квитків: 150 грн – дитячий/студентський і 250 грн – дорослий.

Можливо потрапити тільки на майстер-класи: 150 грн за один (запис на нього ОБОВ’ЯЗКОВИЙ).

Телефон для довідок: +38-067-447-7014.