Літні мандри в літературному музеї

Тематичні екскурсії:

• «ФОЛЬКЛОРНІ Й ЛІТЕРАТУРНІ СЮЖЕТИ З ІСТОРІЇ ПРИДНІПРОВ’Я». На фоні виставок поговоримо про: легенди, де зустрічається Змій та Герой; творчість Тараса Шевченка та її візуалізацію у вигляді витинанок-ілюстрацій; прозу Валер’яна Підмогильного, яка випереджала свій час. Екскурсія розрахована на підлітків, студентів і дорослих.
  • «МІСТИЧНІ СЮЖЕТИ В ТВОРЧОСТІ ХУДОЖНИКІВ ЛЮДМИЛИ ГАЦЕЛЮК І ДМИТРА МИХАЙЛИКА». Майже магічне знайомство з двома художніми виставками: «Таємничі світи Дмитра Вікторовича» та «Людмила Гацелюк. Почуття та думки в барвах». Сподобається дорослим і підліткам, бо розмова піде і про медитативний живопис, і про ілюстрації до Гаррі Поттера та космічні живописні пейзажі.
  • «ВІД АБЕТКИ ДО ЧИТАНКИ». Ознайомлення з двома літературно-художніми виставками: «Твоя читаночка: народні казки, вірші, оригінальні ілюстрації Людмили Тафійчук» і «Українська абетка. Діти дітям». Ідеально підійде для тих, хто хоче поринути у світ ілюстрації, дитячих текстів та краси української абетки.

Тематична екскурсія + майстер-клас «Українська абетка». Цікава розмова про особливості української абетки, а також ознайомлення з технікою витинанки. Виготовлення листівки чи книжкової закладинки в техніці витинанки.

Тематична екскурсія + квест «Твоя читаночка». У квестовій формі діти зможуть ознайомитися з виставкою «Твоя читаночка: народні казки, вірші, оригінальні ілюстрації Людмили Тафійчук». Поговоримо про фольклорні та авторські сюжети, спробуємо якнайшвидше вимовляти скоромовки. І ще багато інших завдань чекають на юних відвідувачів.

МАЙСТЕР-КЛАСИ З НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА: перші кроки зі створення витинанки, вибійки, пташки-мотанки.

Театралізовані читання для дітей:

• «ЯК ЗМІЙ ЗМІНЮВАВ СВІТ». Дізнаємося про улюбленого фольклорного персонажа й виготовляємо його в різних техніках народного мистецтва.
  • «ПРИГОДИ МУФТИКА, ПІВЧЕРЕВИЧКА ТА МОХОБОРОДЬКА». Знайомимося з героями-ляльками та виготовляємо паперових котів; розфарбовуємо ілюстрації до книги.
  • «МАЛЕ ТА РОЗУМНЕ». За мотивами оповідань про мурашок Петра Єфремова. Виготовляємо маски мурашок і вживаємося в ролі відповідно до мурашиного устрою.
  • «ЛИСИЧКА Й ВЕДМЕДИК». Ознайомлення з казкою. У другій частині зустрічі будемо вигадувати кумедні імена та малювати не менш кумедних персонажів.
  • «КАЗКИ НАШИХ МАМ І БАБУСЬ». Ознайомлення з казками дніпровських авторів Галини Каменної, Дмитра Демерджі, Ірини Прокопенко. Створення ілюстрацій до дитячих творів.

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ МУЗЕЄМ: насичена мандрівка 8 виставками на літературно-мистецькі теми.

Буде цікава як дорослим, так і дітям.

Запис і подробиці:

• за телефоном: 067 211 0543 (viber, telegram),
  • у повідомленнях у соцмережах.

До зустрічі!