Артподія “Масляна біля музею” (2011)

Масляна, Масниця, Масляниця, Сиропуст, Колодій, Колодка, Загальниця, Сиропустний тиждень, Мясопустний тиждень, Бабське свято, Пущення, Сирне пущення, Ніжкові заговини – назви одного і того ж народного свята, яке ми з вами вшануємо з 28 лютого по 6 березня 2011 року. Історичний музей в цьому році вирішив приєднатися до загального народного підйому, який зазвичай спостерігається на масляний тиждень і запропонувати свою програму святкування.

5 та 6 березня біля музею відбудеться ярмарка майстрів.
Артподія ж під назвою «Масляна біля Музею» розпочнеться 6 березня з 13:00. Крім цікавих розповідей про українську народну традицію святкування масляної співробітниками музею, в програмі свята візьмуть участь: вокальний колектив «Кодачаночка», школа бойового мистецтва «Спас-Штурм», осередок Міжнародної Федерації Бойового Гопака, вокальний колектив українського центру «Родослав», рух ЕТНОДРАЙВ, Творче об’єднання реконстуркторів, майстер – клас від школи танцю «КаДанс» і наприкінці свята ефектно спалить чучело Масляниці театр вогню «Elements».

Інформація та обговорення свята на музейному форумі