Кірсан Ілюмжинов відвідав історичний музей

19 квітня 2012 року Президент Міжнародної шахової федерації Кірсан Ілюмжинов, в рамках Міжнародного тиждня шахового мистецтва в Дніпропетровську, відвідав відкриття виставки «Хід за ходом» (з історії шахів на Дніпропетровщині в 1902-2012 рр.), яке проходило у стінах Дніпропетровського національного

Безимени-1.jpg

історичного музею ім. Д.І. Яворницького. Унікальним експонатом цієї виставки є Кубок Гамільтон-Рассела – головна нагорода Всесвітньої шахової Олімпіади. Кубок був виготовлений на особисті кошти Президента Британської шахової федерації Федеріка Гамільтон-Рассела з нагоди Першої всесвітньої шахової Олімпіади, яка пройшла в 1927 році в Лондоні. Цей Кубок завоювали українські шахісти на Шахової Олімпіади в 2010 році.

Кірсан Ілюмжинов оглянув експозицію історичного музею та діораму «Битва за Дніпро». По завершенню екскурсії залишив свій відгук в книзі Почесних відвідувачів музею.
Екскурсію по музейному комплексу К. Ілюмжинову проводила директор музею – Н.І. Капустіна.